Liaudies šokių ansamblis „Zgoda”

Liaudies šokių ansamblis ,,Zgoda” buvo įkurtas 1988 m. Jau po pirmųjų koncertų ansamblis patraukė visų dėmesį savo originalumu ir sveiksmallaukštu artistiškumo lygiu. Dabar tai daugiau nei 100 jaunųjų artistų grupė: mokiniai, abiturientai ir jauni mūsų mokyklos mokytojai, suskirstyti pagal amžių į grupes. Per savo gyvavimo laiką liaudies šokių ansamblis ,,Zgoda” ne vieną kartą koncertavo Lenkijoje (Suvalkuose, Legnicoje, Poznanėje, Zielona Guroje, Krosne, Liubline, Olštyne, Kielcuose), Čekijoje, Vokietijoje ir gimtinės scenose. ,,Zgoda" buvo apdovanota įvairiuose prestižiniuose festivaliuose ir konkursuose. Yra I Lenkijos pasienio (Kresy) ansamblių festivalio laureatas (Mrągowo, Lenkija), I, III, VI folkloro ansamblių festivalių ,,Pieśń znad Wilii" laureatas; apdovanota III Polonijos folkloro ansamblių festivalyje (Iwonicz-Zdrój, Lenkija); II, IV Pabaltijo šalių folkloro ansamblių festivalių ,,Bursztynowa Kolia” laureatas (Elbląng, Lenkija). 2001m. tarptautiniame Europos šalių festivalyje (Recklinghausen, Vokietija), kuriame dalyvavo 53 ansambliai, ,,Zgoda" užėmė II vietą; I tarptautiniame festivalyje Švedijoje (Norrkoping) užėmė II vietą, dalyvavo XII pasauliniame Polonijos ansamblių festivalyje.

Nuotraukos:

II Tarptautinis vaikų ir jaunimo liaudies šokių grupių festivalis 2018