Saulėtą gegužės 25 dieną 1a klasės mokiniai kartu su mokytoja autobusiuku keliavo į dinozaurų skulptūrų ir aktyviųjų pramogų parką – „Dino pramogų parką“. Išvykos metu vaikai ne tik susipažino su egzistavusiu prieš mūsų erą dinozaurų pasauliu, bet ir išmėgino jėgas įvairiuose atrakcionuose bei vaišinosi tėvelių paruoštais skanumynais.

Pirmokai išbandė gausybę įvairių pramogų: vandens burbulą, pripučiamus lauko bei vidaus batutus, karuselę, spyruoklinį batutą, važinėjosi traukinuku ir smagiai laiką leido sūpynėse. Dino parke vaikai susipažino su nerealaus dydžio dinozaurais, sužinojo, kokių rūšių jų būta ir kaip jie gyveno.

Pakeliui namo užsukome į nacionalinį parką, kurio apsuptyje tyvuliuoja Didžiulio ežeras. Mokiniai mėgavosi žmogaus nepaliestos įspūdingos gamtos vaizdais.

Diena buvo kupina nuotykių ir paliko vaikams neišdildomą įspūdį.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Danuta Taraškevič