Priešmokyklinės ugdymo grupės (rusų k.) vaikučiai kartu su 1a ir 2a klasių mokiniais ir savo mokytojomis K. Voisiat, D. Taraškevič, N. Sorokienė gegužės 20 d. vyko į Vilniaus Bernardinų sodą. Bernardinų sodas įkurtas pačiame Vilniaus centre, tarp Gedimino pilies kalno, Vilnelės ir Bernardinų vienuolyno. Parke galima pasivaikčioti takais palei Vilnelę, pasigrožėti istorinėse vietose įrengtais fontanais, kurių vienas yra muzikinis. Parke stebėjomės išpuoselėtais rožynais, džiaugėmės patogiomis vaikų žaidimų aikštelėmis. Vaikai pasisupo karuselėse, sūpynėse, vėliau įsitaisė ant suoliukų medžių pavėsyje ir vaišinosi tėvelių paruoštais sumuštinukais bei valgė ledus. Daugiausia įspūdžių mažiesiems paliko muzikinis fontanas bei žaidimų aikštelės.

Priešmokyklinės ugdymo grupės pedagogė

Kristina Voisiat