Pažįstame virėjo profesija 16-03-14/18

Realizuojant priešmokyklinėse grupėse projektą „Mažasis verslininkas“, vaikai iš Oc grupės nuo kovo 14 iki kovo 18 d. pažino gydytojo, mokytojo, kirpėjo, policininko bei batsiuvio amatus. Didžiulio vaikų susidomėjimo sulaukė virėjo profesija. Užsiėmimo tikslas buvo pažinti virėjo bei kepėjo kasdieninį darbą bei reikalingus šio amato atlikimui įrankius, vystyti rankų miklumą, bei lavinti gebėjimą dirbti grupėse.

Iš anksto paruošti stalai, ant kurių buvo tešlos gabaliukai bei įvairūs maisto ruošimo įrankiai, skatino vaikų smalsumą. Pirmiausia priešmokyklinukai atliko įvairias užduotis lentoje, po to gamino sausainius.

Gimnazijos virėja p. Janina sutiko iškepti mūsų sausainius ir pakvietė į virtuvę, kurioje papasakojo apie savo darbą.

Valgydami sausainius vaikai dalijosi savo įspūdžiais. Šią dieną ne vienas priešmokyklinukas nusprendė, kad ateityje pasirinks virėjo profesiją.

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė

Oksana Zagurskaja