Pirmokų apsilankymas bibliotekoje 16-03

Kovo mėnesį gimnazijos bibliotekoje apsilankė pirmokai. Pramokę gerai skaityti, su savo klasės mokytojomis atvyko į biblioteka tam, kad tapti tikrais skaitytojais. Mažiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išrinkti knygeles.

Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos elgesio taisyklėmis. Vaikai apžiūrėjo bibliotekos ir skaityklos patalpas, pavartė enciklopedijas, knygas. Buvo supažindinti su knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka, taisyklėmis. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, saugoti. Kiekvienam pirmokui buvo įteiktas skaitytojo diplomas ir skirtukas knygai. Pabaigai savarankiškai išrinko sau patinkamų knygelių.