overlogoGamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

El. Paštas: rastine@frgimnazija.com

Telefonas: +370 5 2320114

Lenkijoje (Poznan) vyko tarptautinis vaikų gim. 2002 ir 2003m. žolės riedulio uždarų patalpų turnyras, kuriame dalyvavo V.Vilipo treniruojami jaunieji F.Ruščico gimnazijos riedulininkai. Tai buvo jubiliejinis 20-asis turnyras. Turnyre dalyvavo 16 komandų, tarp jų 13 iš Lenkijos, po 1 iš Slovakijos, Ukrainos bei Lietuvos. Šiame turnyre mūsų gimnazijos jaunieji riedulininkai iškovojo 6-ąją vietą ir pasirodė geriausiai iš užsienio komandų. Komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius po keturias komandas. Rudaminiečiai savo pogrupyje pirmąją dieną sužaidė taip: 3-1 įveikė SP 51 komą iš Poznanės, 0-7 pralaimėjo UKS SP 26 I komandai kuri šiame turnyre pelnė antrąją vietą ir 4 -3 įveikė SP 85 Poznan komandą. Antrąją varžybų dieną mūsų jaunieji riedulininkai žaidė stipriasiųjų grupėje. Čia 1-4 pralaimėjo Warta I komandai iš Poznan, kuri turnyre užėmė trečiąją vietą, taip pat 1-3 nusileido Polonija Sroda ir 2-4 Grunvald WKS komandai kuri tapo turnyro nugalėtoja. Trečią dieną 2-0 įveikė HC Nova Dubnica (Slovakija) komandą ir po įtemptos kovos 1-2 nusileido Warta II Paznan užėmė aukštą 6 vietą, septinti liko svečiai iš Slovakijos aštunti svečiai iš Ukrainos HC Korosten .
Gimnaziją atstovavo Tomaš Burkot, Tomas Baranovski, Edgar Saldiun, Sebastijan Grudinski, Karol Žavoronok ir komandos kapitonas Rafal Stankevič. Per varžybų uždarymą visi dalyviai burtų keliu turėjo galimybę laimėti prizus nuo kuprinės, žolės riedulio lazdos iki dviračio. Turnyras buvo organizuotas nuostabiai. Varžybų dalyvavusių vaikų tėvai dėkingi mokyklos direktorei Žanetai Jankovskai ir direktorės pavaduotojai Miroslavai Klim radus finansavimą ir suorganizavus šią kelionę.