Gimnazijos vadovai

Zaneta1

Telefonas: +37052320114

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Miroslava Klim (Atsakinga už ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ugdymą, neformalųjį ugdymą)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Honorata Romanovska (Atsakinga už 5-8 kl. mokinių pagrindinį ugdymą, mokinių pavėžėjimo organizavimą)

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Robert Poliakovskis (Atsakingas už IG-IIG kl. mokinių pagrindinį ugdymą, vidurinį ugdymą, neformalųjį ugdymą, elektroninio dienyno administravimą)

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Tadeuš Daraškevič