2014 m. spalio 15 dieną Rudaminos F. Ruščico Gimnazijos Marijampolio pradinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės ir 1-4 klasių mokiniai lankėsi Vilniaus planetariume, dalyvavo pažintinėje programėlėje „Saulutė ir Mėnulis”. Mokiniai troško pažinti žvaigždes, naktinį dangų, norėjo atrasti dar nepažintas vietas ir ištrūkti iš kasdienybės. Jie nekantriai laukė tamsos, kurią išsklaido žvaigždžių ir žvaigždynų žėrėjimas. Nuolat tamsoje girdimas balsas pasakojo apie Mėnulį, Saulę, įvairias planetas: Saturną, kurį visi atpažino iš karto, Neptūną, besislapstantį dujų rūke, Jupiterį, Venerą ir kt. Mokiniai vienbalsiai sutiko, kad gražiausia iš visų ir tinkamiausia gyvybei yra Žemės planeta. Mokiniai atrado daug nežinomų ir įdomių dalykų. Uždegama šviesa ir tamsos kerai išsisklaidė. Auklėtiniai apleidžia šį keistą pastatą karštai aptarinėdami išgirstas naujienas.