Pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Žalioji palangė“. Sėjo augalų sėklas. Visi augalai mėgsta šviesą, tad parinko pietinę palangę. Visus augaliukus ,,apgyvendino“ vazonuose arba kituose indeliuose. Mokiniai stebėjo, kaip iš sėklos išauga augalas, tyrinėjo augalų augimo tarpsnius, sužinojo, kad augalams reikia drėgmės ir šviesos, kad augalai skiriasi spalva, lapų forma, ūgiu, kuo naudingi. Sužinojo, kad kai kurie augalai dyksta greičiau, o kiti vėliau. Augalai bus perkelti į kiemo lysvę arba šiltnamį.

Ši veikla suteikė naujų žinių ir patirties, skatino bendradarbiauti, stebėti, tyrinėti, spręsti problemas ir priimti reikiamus sprendimus, pajusti ryšį su gamta, ją stebint ir tyrinėjant.