Atsisveikinimo koncertas priešmokyklinėse grupėse, skirtas mylimiems tėveliams 22-05-18

…Tyle rzeczy się w zerówce nauczyliśmy

Poznawaliśmy , doświadczaliśmy i ćwiczyliśmy

Dzisiaj właśnie wam powiedzieć wszyscy chcemy

Za te lata, za dzień każdy , dziękujemy….

W dniu 18.05.2022 r w aulii naszego gimnazjum zabrzmiały do głębi serca wzruszające słowa naszych wychowanków z grup ,,Oa” i ,,Ob” naszej zeróweczki, poświęcone nie tylko wychowawczyniom, ale też rodzicom. Na wyjątkowej uroczystości pożegnania beztroskich chwil zabawy zebrały się rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, przyjaciele, goście, administracja naszego gimnazjum i przedmiotowcy.
Dzieci z niezmierną radością i motywacją występowały dla przepełnionej sali widzów. Charyzmatyczne tańce współczesne oraz integrowane z muzyką klasyczną, piosenki w języku polskim ,rosyjskim, litewskim i angielskim, wiersze, podzięki , piękne stroje i akcesoria, zabarwiły koncert we wszystkie kolory tęczy….

Uogólnieniem i podsumowaniem tej wspaniałej uroczystości, było wręczenie dyplomów i medali kochanym wychowankom.

Wzruszeni widzowie przez dłuższy czas bili brawa zerówkowiczom, za co jesteśmy serdecznie wdzięczni, bo największym prezentem i podzięką dla każdego dziecka była obecność bliskich mu osób.

Grażyna Wejksznia