Šventė „Šeimos diena“ ikimokyklinėse grupėse 22-05-27

27 maja w naszym gimnazjum świętowaliśmy Dzień Rodziny. Przygotowania do tej uroczystości w grupach przedszkolnych „Krasnale“, „Smerfy“ oraz wczesnoszkolnej „0c“ trwały już od kilku tygodni. Każda grupa pod czujnym okiem swoich wychowawczyń przygotowała program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami.

Przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na wiosenną łąkę z życzeniami. Dzieci w strojach wróżek i owadów składały życzenia swoim najbliższym. Były wiersze, piosenki oraz tańce w specjalnie przygotowanych na tę okazję strojach. W podzięce dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki – przepiękne serduszka.

Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i podziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka zabłysła w rodzicielskim oku.