Mokytojai mokosi Gyvybės mokslų centre 23-02-17

Vasario 17 d. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokytojų komanda tobulino savo grupinio darbo gebėjimus STEAM užsiėmimuose Gyvybės mokslų centre. Projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis mokytojams buvo organizuoti mokymai „STEAM kompetencijų gilinimas: mokslinių metodų taikymas ir panaudojimas ugdyme“. Mokytojai atnaujino savo žinias apie darbo grupėse privalumus, po kurių buvo įtraukti į praktinį darbą STEAM srityje. Mokymų dalyviai ne tik patys išbandė darbą grupėse, bet ir atliko STEAM veiklas. Mokytojai atliko bandymus naudodamiesi išmaniuosiuose įrenginiuose įdiegtomis programomis ir palygino tokių bandymų metu gautus rezultatus su rezultatais, gautais naudojantis įprastomis laboratorinėmis priemonėmis. Mokytojai tikino, kad bandymams atlikti jiems labiau patiko naudoti išmaniąsias programėles nei įprastus laboratorinius prietaisus. Dalyviams buvo smagu dirbti grupėse, nes kiekvienas narys parodė savo išskirtinumą ir prisidėjo prie darbo pagal savo išmanomą sritį.

Tikimės, kad po tokių mokymų mūsų gimnazijos mokytojai dažniau taikys grupinio darbo metodą ir ne tik leis, bet ir skatins mokinius naudotis jų telefonų privalumais mokymosi tikslais.

Fizikos ir matematikos mokytoja Agneška Bogumilo