Š. m. birželio 15 dieną mūsų gimnazijos 6b ir 6c klasės mokiniai kartu su biologijos mokytoja Teresa Dulko vyko į VU Gyvybės mokslų centrą, mikrobiologijos ir biotechnologijos mokomąją laboratoriją. Šeštokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mikroorganizmai aplink mus“ ir atliko STEAM praktinį darbą. Renginio tikslas buvo ne tik supažindinti vaikus su mus supančiais mikroorganizmais, bet ir ugdyti jų atsakomybę, skatinti laikytis higienos.

Mokiniai plačiau susipažino su plika akimi nematomu bakterijų ir mielių pasauliu, jų ląstelių morfologiniais ypatumais bei augimo pobūdžiu. Praktikos metu jaunieji tyrėjai pasigamino dažytus mikropreparatus, išmoko juos stebėti bei įvertinti.

Šeštokai nors ir trumpam, bet pabuvojo tyrėjais, džiaugėsi pažinimu bei atradimu, o įžiebta motyvacija skatins juos toliau domėtis, ieškoti ir tirti.

Biologijos vyr. mokytoja T. Dulko