Projekto „Kokybės krepšelis“ sėkmės

Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, tęsdama projekto „Kokybės krepšelis“ 2022–2023 m. m. įsigijo „EDUKA klasės“ licencijų 1–4, 5–8 klasių mokiniams ir mokytojams. „EDUKA klasės“ skaitmeninis turinys planuojamas naudoti 1–4 klasėse (lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo pamokose), 5–8 ir IG–IVG klasėse (lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, gamtos ir žmogaus, biologijos pamokose). 34 mokytojai mokiniams pateiks darbus iš ,,EDUKA klasės“ banko ir/ ar kurs pasirinkto tipo skaitmenines užduotis, testus. Gimnazijoje plačiai naudojama skaitmeninė mokymo priemonė „Wordwall“: buvo vestos 27 integruotos veiklos/ pamokos 1–4, 5–8 klasėse; virtuali mokymosi aplinka 10 proc. veiklų naudota ikimokykliniam, priešmokykliniam ugdymui ir 1–4, 5–8 klasėms.

Ir toliau modernizuojamos bei pritaikomos gimnazijos edukacinės erdvės 1–4, 5–8, I–IV klasių mokinių poreikiams. Gimnazijos parke palaipsniui įrenginėjamos žaliosios edukacinės erdvės, įsigyta lauko scena, mediniai edukaciniai žaidimai. Vyksta gimnazijos aktų salės techninio atnaujinimo (modernizavimo) darbai, planuojama pirkti garso sistemos komplektą (mikrofonus, mikšerinį pultą, kabelius, stovus mikrofonams), įrengti gamtos mokslų laboratoriją.