Dzień Rodziny - artykuł

Mama, Tėtis – tai žodžiai, kurie asocijuojasi su meile ir saugumu. Geri bei nuoširdūs santykiai su tėvais, giminaičiais yra vienas iš svarbiausių žmogaus poreikių, kurio įgyvendinimas suteikia ramybės ir džiaugsmo jausmą.

Š. m. birželio 3 dieną Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko renginys, skirtas šeimos dienai paminėti.

Renginio tikslas – ugdyti vaikų meilę ir pagarbą tėvams, puoselėti šeimos dvasines vertybes, tradicijas, plėtoti tėvų bei gimnazijos bendruomenės bendradarbiavimą. Šventės metu iš priešmokyklinės grupės vaikų bei 1 – 4 klasės mokinių sklido patys nuoširdžiausi ir šilčiausi žodžiai tėvams, aidėjo gražiausios dainos. Susirinkusius svečius ugdytiniai stebino ne tik šiuolaikiniais šokiais, bet ir originaliais vaidinimais.

Po šventinio koncerto gimnazijos direktorė Ž. Jankovska apdovanojo jaunuosius artistus, mokytojus padėkos raštais bei saldžiomis dovanėlėmis.

Gera nuotaika, patirtos teigiamos emocijos - visa tai leido mums pasijusti viena didele, darnia šeima.