Gegužės 15d. Rudaminoje buvo sužaistos Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato antro rato pirmos rungtynės tarp Vilniaus raj. SM-,,Ardas“ ir Kėdainių ZRK. Šį kartą pajėgesni buvo Kėdainiečiai, rezultatu 3-1 įveikę šeimininkus, sporto mokyklai įvartį pelnė Andžej Burkot iš 7 metrų baudinio atžymos (Rudenį komandos buvo sužaidę lygiosiomis 3-3}. Rudaminiečiai yra dviejų paskutinių metų šio čempionato nugalėtojai ir gina čempionų vardus. Liko sužaisti 3 rungtynes, po kurių paaiškės Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionai ir prizininkai. Varžybos vyks gegužės 15 d. 11.00, 25 d. 18.30 ir 29d. 15.30 Rudaminoje.