2020 m. vasario 28 d. mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių lietuvių kalbos renginys „Tau, vaikuti, dovanoju skambią skambią kalbą... ”. Renginį organizavo Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Ana Atkinskaja ir Šalčininkų r. Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Jelena Byčinskienė.

Renginio tikslas – stiprinti mokyklų bendradarbiavimą, ugdyti mokinių bendravimo gebėjimus, skatinti mokinių kūrybinį mąstymą.

Renginyje dalyvavo 4 antrokų komandos, kurios turėjo atlikti namų darbą – padeklamuoti lietuvių autoriaus eilėraštį ir padainuoti dainelę arba sugroti muzikinį kūrinį. Mokiniai taip pat atliko įdomias užduotis, pasitikrino savo sumanumą bei lietuvių kalbos žinias. Visos komandos pasirodė puikiai, antrokai drąsiai atsakinėjo į klausimus, įveikė visas užduotis.

Pasibaigus renginiui mokiniams ir juos paruošusioms mokytojoms J. Choružai, L. Žilinskienei, V. Radevič ir B. Buinovskai buvo įteiktos gimnazijos direktorės pavaduotojos ugdymui Miroslavos Klim padėkos raštai bei mokinių mokomosios bendrovės „D&S – dovanos ir suvenyrai“ atminimo dovanėlės.

Dėkojame renginio organizatorėms A. Atkinskajai ir J. Byčinskienei už teigiamas emocijas, turiningai praleistą laiką ir tikimės, kad tokių renginių mūsų mokykloje ateityje vyks dar daugiau.

Lietuvių kalbos mokytoja

Barbara Buinovska