overlogoGamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

El. Paštas: rastine@frgimnazija.com

Telefonas: +370 5 2320114

Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“ du savaitgalius vyko vaikinų U-18 uždarų patalpų pirmenybės. Pergalingai žengė Vilniaus rajono sporto mokyklos komanda, vadovaujama trenerio Vytauto Vilipo. Komanda buvo sudaryta iš Rudaminos F.Ruščico ir ,,Ryto“ gimnazijų mokinių. Vaikinai užtikrintai laimėjo rungtynes prieš Širvintų sporto centro komandą (rezultatu 6:0) bei išlaikė pergalę savo rankose, paskutinę minutę įmušdami įvartį į Šiaulių komandos „Akademija“ vaikinų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:2. Taip pat sėkmingai U-18 varžybose žaidė ir Vilniaus sporto mokyklos ekipos „Tauras-Žuvėdra“ vaikinai, vadovaujami trenerio Artūro Macijausko.

Vasario 2 d. pirmose rungtynėse susitiko Vilniaus r. sporto mokyklos ir Vilniaus ,,Tauro-Žuvėdros“ komandos. Atkakli kova baigėsi lygiosiomis 4-4 (2 įvarčius pelnė Rafal Stankevič, po vieną - Andžej ir Tomaš Burkot), tad abi komandos surinko po 7 taškus ir teko žaisti dėl čempionų taurės. Malonu, kad palaikyti žaidėjų atvyko visa Burkotų šeima, Dominiko Žemoit tėvelis, tad palaikomi sirgalių, neįtikėtinai susikaupę rajono sportininkai drąsiai pradėjo rungtynes.Vos prasidėjus pirmajam kėliniui po Rafalo Stankevič dviejų įvarčių jau šeštą minutę komanda pirmavo 2-0, dar per dešimt minučių pasižymi Rafal Stankevič, 2 įvarčius pelnė Tomaš Burkot, o varžovai atsako tik vienu įvarčiu ir rezultatas tampa 5-1. Tačiau priešininkai nelinkę pasiduoti ir 22 minutę pavojingai priartėja – rezultatas jau 5-4. Aikštėje prasideda įtempta taktinė kova: po įvartį pelno Rafal Stankevič ir Andžej Burkot, Džiugas Butkus puikiai gina vartus, nepriekaištingai žaidžia gynėjai, ir mūsiškiai jau pirmauja 7-4. Varžovai dar nenuleidžia rankų - pelno tris įvarčius ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas lygus 7-7. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos varžovai neleistinai klysta ir 7 metrų baudinį realizuoja Gabrielius Paškelis, pelno komandai pergalę ir Rudaminos žolės riedulininkai tampa čempionais. Trečią vietą pelnė Širvintų sporto centro komanda, įveikusi Šiaulių „Akademiją“.

Pirmenybių nugalėtojai buvo apdovanoti pirmenybių taure, aukso medaliais, rezultatyviausias žaidėjas Rafal Stankevič - asmeniniu prizu. Čempionais tapo Rafal Stankevič, Tomaš Burkot, Andžej Burkot, Edgar Francišek Saldiun, Karol Žavoronok, Rafal Miloš, Radoslav Arciševski ir Robert Žigelevičius (F.Ruščico gimnazija) bei Džiugas Butkus, Gabrielius Paškelis, Dominik Žemoit (,,Ryto“ gimnazija).