Kalėdos – tai stebuklų metas. Gražiausioms metų šventėms artėjant norisi kuo labiau nustebinti ir pradžiuginti ne tik save, bet ir kitus. Jau tapo tradicija, kad kasmet Kalėdų laikotarpiu mūsų gimnazijoje vykdoma gerumo akcija. Tik šiais mokslo metais ji prasidėjo gerokai anksčiau, minint tarptautinę Tolerancijos dieną. Buvo organizuota akcija „Tolerancijos pyragas“. Kiekviena klasė kepė pyragus, kuriuos pardavinėjo pertraukų metu. Pinigai, surinkti už parduotus kepinius, buvo paaukoti statomam vaikų hospisui Vilniuje.

Gruodžio 9–19 d. buvo organizuota akcija „Padovanok kalėdinį atviruką nežinomam praeiviui“. Akcijos metu mokiniai kartu su Mokinių tarybos atstovais kūrė kalėdinius atvirukus ir gruodžio 19 dieną juos dovanojo Rudaminos gyventojams. Visada malonu dovanoti atvirukus, kuriuos sukūrei pats.

Sakoma, kad gerumo, atjautos, supratimo niekada nebūna per daug, taigi, nepamiršome prieš Kalėdas pradžiuginti ir mūsų mažuosius Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų-pagalbos centro „Šeimos slėnis“ globojamus vaikus. Akcijos metu buvo renkamos būtiniausios higienos priemonės, kurios reikalingos kūdikių namų-pagalbos centro auklėtiniams kiekvieną dieną.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neliko abejingi ir dalyvavo akcijoje. AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!