Birželio 18 dieną 5a, 5c, 6c, 7c klasių mokiniai, vadovaujami lenkų kalbos mokytojos Helenos Strelos, biologijos mokytojos Kristinos Voitechovič ir lietuvių kalbos mokytojos Barbaros Buinovskos, vyko į edukacinę kelionę. Išvykos metu mokiniai aplankė Klaipėdos delfinariumą, stebėjo įspūdingą delfinų pasirodymą. Delfinų pasirodymai – edukaciniai pramoginiai renginiai, skirti supažindinti lankytojus su šiais nuostabiais gyvūnais, siekiant, kad žmogus saugotų ir tausotų jų natūralią aplinką – jūrą.

Kitas smagios kelionės lankytinas objektas – Klaipėdos zoologijos sodas, įsikūręs 10 kilomentų atstumu nuo Klaipėdos. Zoologijos sode šiandien yra apie 200 gyvūnų. Šią kolekciją sudaro daugiau nei 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Tarptautinę ir Lietuvos Raudonąsias knygas. Mokiniai su susidomėję apžiūrinėjo sodo gyventojus: vieni kėlė pasididžiavimą, kiti – šypseną, treti atrodė grėsmingai. Klaipėdos zoologijos sodas gali didžiuotis turėdamas vienų iš rečiausių Baltijos šalyse gyvūnų - baltųjų tigrų. Prie liūtų ir tigrų narvų vaikai užsibuvo bene ilgiausiai. Šilto mokinių dėmesio sulaukė draugiškieji kupranugariai. Šiek tiek pavargę, bet pilni gražiausių kelionės įspūdžių, mokiniai grįžo namo.

5 c klasės auklėtoja, biologijos mokytoja

K. Voitechovič