Birželio 1 – oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga šiais metais Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje buvo organizuojama ir „Šeimos diena“ – šventė, kurioje smagu buvo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Tai buvo dviejų dalių šventė. Pirmoji dalis vyko gimnazijos aktų salėje, gražiais žodžiais susirinkusius pasveikino Ferdinando Ruščico gimnazijos direktorė Žaneta Jankovska. Visi atvykę į šventę negailėjo aplodismentų jauniesiems talentams – Ferdinando Ruščico gimnazijos dainininkams, šokėjams, muzikiniams ansambliams.

Pasibaigus koncertui linksmybės nesibaigė, nes antroji šventės dalis vyko gimnazijos kieme, prie Rudaminoje esančio stadiono. Šventės dalyviai jėgas išmėgino įvairiose varžybose, judriuosiuose sporto žaidimuose, piešė spalvotomis kreidelėmis gimnazijos kieme, pūtė muilo burbulus, šoko, draugiškai kepė dešreles ant laužo.

Visų vaikų ir tėvų vardu norėtųsi padėkoti šios šventės organizatoriams, dalyviams, mokytojams už gražią ir spalvotą šventę, už progą susirinkti kartu, pasilinksminti ir pasidžiaugti šia nuostabia diena.

Lietuvių kalbos mokytoja

Barbara Buinovska