Prieš savaitę, lapkričio 22 – ąją, tradiciškai susibūrė Vilniaus rajono mokytojai. Ši graži tradicija gyvuoja nuo 1991 – ųjų metų. Mokytojai senjorai jaučiasi kaip darni šeima, susitinka ir pabendrauja, pasidalija džiaugsmais ir vargais.

Šiais metais susitikimas, į kurį atvyko apie 60 mokytojų senjorų, vyko Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje. Ina Obolevičienė, LŠDPS (Lietuvos švietimo darbuotojų profsąjungos) Vilniaus rajono susivienijimo pirmininkė, padėkojo buvusiems mokytojams už ilgametį darbą Vilniaus rajono švietimo įstaigose, pasakė, kad kiekvienas iš jų buvo kaip Prometėjas, suteikė savo mokiniams neįkainojamų žinių.

Susirinkusiems senjorams koncertavo Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai, mokytojų choras „Natos“ ( „Nuty“ ), Rudaminos „Ryto“ gimnazijos choras „Balsų mozaika“, Elena Galin iš Nemėžio ir smuikininkų ansamblis iš Rudaminos meno mokyklos. Po meninio pasirodymo mokytojai buvo pakviesti pasižvalgyti po mokyklą ir pasivaišinti.

Už ilgametį, atsakingą ir kūrybingą darbą, gerinant Vilniaus rajono švietimą, pareiškė padėkas švietimo ir mokslo viceministrė Edita Tamošiūnaitė, Vilniaus rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič ir jos pavaduotoja Sofija Ryžova, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Robert Komarovski ir buvę šio skyriaus vedėjai.

Pasibuvę gražioje šventėje mokytojai skirstėsi sklidini susitikimo džiaugsmo, su viltimi kitąmet susitikti vėl, nes tokie susitikimai suteikia vilčių, kad kažkas dar atsimena ir vertina.

Šventės organizatoriai- LŠDPS Vilniaus r. susivienijimas.