2017 m. sausio 13 d. Vilniaus r. Avižienių gimnazijoje vyko 50-oji rajoninė biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: IIIGc klasės mokinė Karolina Petrusevič, IIGb klasės mokinys Norbertas Liatkovskis ir IVGb klasės mokinė Eva Buravliova. Karolina Petrusevič užėmė III vietą rajoninėje biologijos olimpiadoje.

2017 m. sausio 20 d. Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje į 55-osios chemijos olimpiados II (rajoninį) etapą susirinko 40 gabiausių, chemija besidominčių mokinių iš įvairių rajono gimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Rajoniniame chemijos olimpiados etape 11-12 klasių grupėje mūsų gimnazijos IIIGc klasės mokinė Karolina Petrusevič užėmė II vietą.

Sveikiname prizininkę ir ją ruošusias mokytojas Reginą Boris ir Kristiną Voitechovič.