Išvyka į Geležinkelio muziejų 16-10-26

Spalio 26d. priešmokyklinė grupė (0a) važiavo į Geležinkelio muziejų. Vaikai labai laukė šios išvykos, ruošėsi jai iš anksto. Užsiėmimų metu pasikalbėjome apie traukinius: kokių būna traukinių, kur galime jais nuvažiuoti, išmokome dainelę „Traukinukas“. Turėjome išmokti, kaip reikia elgtis išvykos metu.

Muziejuje sužinojome daug įdomių dalykų apie traukinius, jų atsiradimo istoriją, kaip anksčiau keliavo žmonės traukiniais. Vaikai senoviniu komposteriu patys galėjo pažymėti bilietus, kuriuos pasiėmė namo, bandė sugalvoti kodus spintelėms, kur buvo laikomas keleivių bagažas, kiekvienas vaikas net pasuko geležinkelio darbuotojų grąžtą. Po įdomaus pasakojimo apie traukinius ir geležinkelininkų darbą, keleivio veiksmus prieš vykstant į kelionę vaikai apžiūrėjo geležinkelio maketus ir pasižiūrėjo filmuką apie tai, kaip negalima elgtis traukinyje ir prie jo.

Daug įspūdžių paliko kelionė traukiniu iš geležinkelio stoties į oro uostą, nes visi vaikai pirmą kartą važiavo traukiniu. Labai džiaugiamės, kad galėjome aplankyti šitą muziejų, kelionė į jį paliko daug prisiminimų ir neapsakomų akimirkų.

Priešmokyklinės ugdymo grupės pedagogė

Kristina Voisiat