Nieko nėra kilniau ir nuostabiau kaip suteikti laimę daugumai žmonių

(L. van Bethovenas)

Šv. Kalėdų laukimo metas – stebuklų metas, kai pildosi svajonės. Džiugu, kad yra nemažai geros valios žmonių, kuriems svarbi pagalba kitiems. Mūsų gimnazijos bendruomenė, tęsdama dalyvavimą gerumo akcijoje, prisijungė prie labdaringos veiklos ir surinko lėšų Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos vaikų hospisui.

Gruodžio 20 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos direktorė Žaneta Jankovska, direktoriaus pavaduotoja Miroslava Klim, socialinės pedagogės Svetlana Juodelienė ir Kristina Krepštul, Lietuvos lenkų harcerių (skautų) sąjungos atstovai Joanna Voitkun ir Evelina Litvin vyko į hospisą ir perdavė gimnazijos bendruomenės paaukotas lėšas seseriai Michaelai Rak.

Kiekvienas apsilankymas ir pokalbis su seserimi Michaela Rak užkrečia gerumu, moko būti nuolankiais ir mylėti savo artimą.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos mokinių tėvams, mokiniams, mokytojams, administracijai ir direktorei už dalyvavimą labdaringose akcijose, taip pat visiems savanoriams ir geradariams, remiantiems bei palaikantiems hospiso misiją.

Lietuvių kalbos mokytoja

Barbara Buinovska