Lapkričio 16 dieną Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje viešėjo "Mobilioji bioklasė", kuri jau yra aplankiusi virš 130 Lietuvos mokyklų. Projektą įgyvendina Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“.

"Mobilioji bioklasė" supažindino mokinius su tikra, mokslininkų naudojama įranga, kurią mokiniai patys galėjo išbandyti. Mokiniai išgirdo daug naudingos informacijos apie DNR ir jo sandarą bei savybes. Programa prasidėjo nuo saugaus elgesio laboratorijoje instruktažo, kurio visi griežtai laikėsi. Svarbiausia programos dalis buvo mokslinis eksperimentas. Visiems tyrimų dalyviams pavyko pasiekti tikslą, mokiniai sužinojo, kad panašūs tyrimai yra atliekami tikrose mokslinėse laboratorijose.

Mokiniai buvo patenkinti užsiėmimais, nes programa buvo įdomi, informatyvi, o tuo pačiu ir linksma. Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus universiteto studentams už įdomius užsiėmimus ir tikimės, kad jie dar ne kartą apsilankys mūsų gimnazijoje!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui H. Romanovska,

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė K. Voitechovič