overlogoGamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

El. Paštas: rastine@frgimnazija.com

Telefonas: +370 5 2320114

Baigėsi 2015 m. Lietuvos vaikų (berniukų) U-12 žolės riedulio lygos I etapo (Pietų zonos) varžybos. Viso vyko trijų serijų susitikimai, du – pavasarį Rudaminoje ir baigiamasis Vilniuje. Dalyvavo 6 komandos: Širvintų SM, Vilniaus SŽR „Žuvėdra Torus Solution“, Vilniaus SŽR „Žuvėdra Europa City“, Vilniaus r. SM, Vilniaus r. „Ryto“ – F. Ruščico g-jų „Rudamina“, Vilniaus SM „Tauras“ Trakų Vokės gimnazija.

Įspūdingai šiose varžybose pasirodė Vilniaus r. SM komanda, kurios sudėtyje žaidė 6 mūsų gimnazijos jaunieji žolės riedulininkai, jie iš 12 rungtynių laimėjo 11 ir tik vienerias su Vilniaus SŽR „Žuvėdra Torus Solution“ sužaidė lygiosiomis.

Mūsų riedulininkai viso įmušė 78 įvarčius, o praleido tik 5, iš jų daugiau nei pusę pelnė komandos kapitonas, jaunasis talentas Rafal Stankevič, per paskutinės serijos varžybas jis iš 18 įvarčių įmušė 13.

Ne tik treneris Vytautas Vilipas džiaugiasi savo lyderiu ir stabiliu komandos kapitono žaidimu, bet ir dauguma Lietuvos žolės riedulio trenerių stebisi jaunuoju talentu Rafalu. Vilniaus r. SM sportininkai tapo šio etapo nugalėtojais, jie apdovanoti nugalėtojų taure, žaidėjai – aukso medaliais, geriausias komandos žaidėjas Rafal Stankevič – atminimo medaliu. Antrąją vietą užėmė Vilniaus SŽR „Žuvėdra Torus Solution“, treti liko Širvintų SM žolės riedulininkai. Penktąją vietą užėmė dar viena mūsų rajono „Ryto“ – F. Ruščico g-jų komanda „Rudamina“.

Paskutiniame varžybų etape mūsų rajono SM auklėtiniai įveikė savo varžovus: Širvintų SM 10-0, Vilniaus SŽR „Žuvėdra Torus Solution“ 8-2.

Komandai atstovavo F. Ruščico gimnazijos mokiniai Rafal Stankevič, Sebastian Grudinski, Tomaš Burkot, Andžej Burkot, Edgar Saldiun, Karol Žavoronok ir „Ryto“ gimnazijos sportininkai Faustas Misiūnas ir Remigijus Tumutis.