Biržeio 7 dieną Kaune vyko Olimpinės dienos šventė.Jos metu vyko Lietuvos vaikų mergaičių ir berniukų U-12 žolės riedulio LVŽR Lygos varžybos.Viso dalyvavo 11 mergaičių ir berniukų komandų.

Puikiai jose pasirodė mūsų rajono Rudaminos berniukų komanda .Ji savo pogrupyje 4-1 įveikė Vilniaus ,,Žuvėdra-Europa City"(įvarčius pelnė Rafal Stankevič 2,Tomaš Burkot ir Dominykas Žemoit po 1),4-0 įveikė Šiaulų ,,Klevas" komandą (Rafal Stankevič 2,Faustas Misiūnas ir Andžej Burkot po 1),ir 10-0 įvekta Širvintų ,,Ateitis" komanda(8 įvarčius pelnė Rafal Stankevič ,po vieną Andžej ir Tomaš Burkot).Finale susitiko su kito pogrupio nugalėtoja Šiaulių ,,Šiauliai" kopmanda ir šventė pergalę 6-0 (Rafal Stankevič 4,Andžej Burkot ir Faustas Misiūnas po 1 įvartį) ir tapo nugalėtojais.

Rudaminos komandai atstovavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai:Rafal Stankevič,Sebastijan Grudinski,Tomaš Burkot,Andžej Burkot,Edgar Saldiun,Karol Žavoronok . Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas Rudaminiečių kapitonas Rafal Stankevič.

Treneris Vytautas Vilipas.