Sausio 24 d. Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko „Gerojo lašelio diena“, skirta atkreipti dėmesį į vaikus, sergančius vėžiu ir juos palaikyti.
Asociacijos ,,Paguoda“ logotipas yra mažas žmogeliukas žaliame lašelyje, todėl renginio dieną gimnazijos mokiniai ir mokytojai atėjo apsirengę žaliai arba savo aprangoje turėjo žalios spalvos akcentą, segėjo emblemas su žaliuoju lašeliu.

Pamokų metu vyko diskusijos, o per ilgąsias pertraukas aktų salėje buvo rodomi filmai apie vėžiu sergančius vaikus. Visi norintys paaukojo vėžiu sergantiems vaikams 1 eurą ar kitą pinigų sumą. Suaukoti pinigai buvo perduoti vėžiu sergančių vaikų bendruomenei, kurią remia Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos bendruomenė nebuvo abejinga ir eilinį kartą prisidėjo prie gerumo akcijos.

Lietuvių kalbos mokytoja

Ana Atkinskaja