Gamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

Meniu

Vizija, misija

Gimnazijos vizija:

• svarbus kultūrinis, pilietinis bei auklėjamasis Rudaminos bendruomenės ir aplinkinių gyvenviečių židinys;
  • atvira pozityviai kaitai, inovacijoms ir idėjoms, nuolat besimokanti šiuolaikinė ugdymo įstaiga, patraukli savo turiniu, darbo metodais, kokybišku ugdymu;
  • efektyviai dirbanti ir bendradarbiaujanti, puoselėjanti humanistines vertybes, užtikrinanti vaiko saugumą;
  • tenkinanti įvairių gebėjimų mokinių poreikius, organizuojanti įvairią neformaliojo švietimo ir popamokinę veiklą, sauganti etnokultūrinį paveldą, teikianti kokybišką vidurinį išsilavinimą lenkų bei rusų kalbomis.

Gimnazijos misija:

• Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, užtikrinti šiuolaikišką, kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį ir bendrąjį ugdymą, ugdyti atvirą, kūrybingą, savarankišką, laisvą, sveiką žmogų, turintį poreikį tobulėti visą gyvenimą.
  • VRSA
  • ŠMM