Gamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

El. Paštas: rudaminos.gimnazija@gmail.com

Telefonas: +370 5 2320114

Meniu

Gimnazijos mokytojų sąrašas

Eil. Nr.

VARDAS, PAVARDĖ

PAREIGOS

PASTABOS

 1.

 Adamovič Jelena

Matematikos vyresn. mokytoja

 2.

 Aleksandrovič Julita

Vyresn. logopedė

 3.

 Andrijevska Lucija

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja

 4.

 Atkinskaja Ana Lietuvių kalbos mokytoja

 5.

 Balkuvienė Alina Muzikos mokytoja metodininkė

 6.

 Balionienė Irina Pradinio ugdymo mokytoja

 7.

 Baliuto Kristina Šokių būrelio vadovė

 8.

 Bogdevič Marija Pradinio ugdymo mokytoja

 9.

 Bogumilo Agneška Fizikos mokytoja

Vaiko priežiūros atostogose

 10.

 Boris Regina Chemijos mokytoja metodininkė

 11.

 Buiko Elžbieta Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 12.

 Buinovska Barbara Lietuvių kalbos mokytoja

 13.

 Bucinskiene Diana Geografijos vyresn. mokytoja

 14.

 Cereška Violeta Muzikos būrėlio mokytoja

 15.

 Choruža Jolanta Lietuvių kalbos mokytoja

 16.

 Čerešniovaja Gražina Anglų kalbos vyresn. mokytoja

 17.

 Herman Ilona Lenkų kalbos mokytoja ekspertė

 18.

 Griškevič Agata Pradinio ugdymo mokytoja

 19.

 Iljinienė Lucija Anglų kalbos vyresn. mokytoja

 20.

 Janč Anastasija Fizikos vyresn. mokytoja/laborantė 0,25 et.

 21.

 Jankovska Miroslava Rusų kalbos mokytoja

 22.

 Jankovska Žaneta Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

 23.

 Juodelienė Svetlana Socialinė pedagogė metodininkė

 24.

 Jurgo Diana Mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
vaiko priežiūros atostogose

 25.

 Kasperovič Henrich Būrelio vadovas „Zgoda”

 26.

 Kazanskaja Jelena Kūno kultūros mokytoja metodininkė

 27.

 Krepštul Kristina Rusų kalbos vyresn. mokytoja, socialinė pedagogė

 28.

 Klim Renata Neformaliojo ugdymo mokytoja

 29.

 Kliukovska Elžbieta Geografijos vyresn. mokytoja/ šokių būrėlio mokytoja

 30.

 Lavrinovič Jolanta Matematikos vyresn. mokytoja

 31.

 Lazarenko Andžela Tikybos mokytoja

 32.

 Liuolienė Vita Technologijų vyresn. mokytoja / IT vyresn. mokytoja vaiko priežiūros atostogose

 33.

 Lesnevska Irena Technologijų vyresn. mokytoja

 34.

 Lozovaja Tatjana Vyresn. specialioji pedagogė

 35.

 Makarevič Regina Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 36.

 Malūnavičiūtė-Liachovič Joana Anglų kalbos vyresn. mokytoja

 37.

 Matulianec Miroslav Istorijos vyresnysis mokytojas

 38.

 Masalskaja Jelena Informatikos mokytoja

 39.

 Markevič Jelena Pradinio ugdymo mokytoja

 40.

 Mikalauskienė Danutė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

 41.

 Miloš Alina Lenkų kalbos vyresn. mokytoja

 42.

 Ostik Marija Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 43.

 Nikončik Halina Matematikos vyresn. mokytoja

 44.

 Neifach Tatjana Matematikos vyresn. mokytoja

 45.

 Palkovska-Trumpokais Lolita Lenkų kalbos mokytoja metodininkė

 46.

 Parvicki Ivan Technologijų vyresn. mokytojas

 47.

 Piotrovski Romuald Būrelio vadovas

 48.

 Poliakovskis Robert Istorijos mokytojas metodininkas

 49.

 Prelgauskas Arnoldas Lietuvių kalbos vyresn. mokytojas

 50.

 Pročuchanova Irena Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

 51.

 Ragucka Alicja Neformaliojo ugdymo mokytoja

 52.

 Radevič Violeta Lietuvių kalbos mokytoja

 53.

 Ralovec Irina Anglų kalbos vyresn. mokytoja

 54.

 Romanovska Honora Chemijos mokytoja metodininkė

 55.

 Ruseckij Vladislav Kūno kultūros vyresn. mokytojas

 56.

 Simanovič Marija Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė

 57.

 Skokunova Renata Vyresn. mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 58.

 Semenaitė Marija Neformaliojo ugdymo mokytoja

 59.

 Strela Helena Lenkų kalbos mokytoja metodininkė

 60.

 Subotkevič Aleksandr Dailės vyresn. mokytojas

 61.

 Širvinska Alina Geografijos vyresn. mokytoja

 62.

 Švalpienė Liudmila Fizikos mokytoja

 63.

 Tauraitė Raminta Lietuvių kalbos mokytoja

 64.

 Taraškevič Danuta Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 65.

 Tareilis Lucija Pradinių kl. mokytoja metodininkė

 66.

 Tiščenko Valentina Matematikos mokytoja metodininkė

 67.

 Tunkevič Irina Matematikos mokytoja metodininkė

 68.

 Trusilevič Božena Vyresn. mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 69.

 Ukrainec Lilija Rusų kalbos mokytoja metodininkė

 70.

 Utovka Renata Dailės mokytoja

 71.

 Vaidak Vera Kūno kultūros mokytoja metodininkė

 72.

 Vaitkevičienė Evelina Psichologė

 73.

 Vaitechovič Agnieška Logopedė

 74.

 Valiuškevič Beata Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 75.

 Vaskan Elena Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 76.

 Veikšnia Gražina Mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 77.

 Vilipas Vytautas Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 78.

 Voisiat Kristina Vyresn. mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 79.

 Voitechovič Kristina Biologijos mokytoja metodininkė

 80.

 Zagurskaja Oksana Vyresn. mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 81.

 Žebialovič Česlava Prancuzų kalbos vyresn. mokytoja

 82.

 Žilinskienė Laimutė Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja

 83.

 Natalija Makarevič Bibliotekininkė

 84.

 Tamara Kazbekova Bibliotekininkė

 85.

 Irena Fedorovič Vasilevska Bibliotekos vedėja
  • VRSA
  • ŠMM
  • KLA
  • manodienynas
  • SRP
  • pomoc polakom
  • NEC
  • emokykla
  • tu_ne_vienas
  • manovita
  • erasmus+
  • olweus
  • TM4
  • Lochowo
  • robotikavaikams
Top