1b klasės mokiniai mokslo metus baigė aukštais mokslo pasiekimais, tad nusipelnė linksmai leisti laisvalaikį. Gegužės 19 d. pirmokėliai praleido dieną šeimos pramogų parke X – PLANET.

Gegužės 24 d. mokiniai su mokytoja vyko į Vilnių. Vaikučiai lankėsi šv. Onos bažnyčioje, sustojo prie Adomo Mickevičiaus paminklo, kur daug ką sužinojo apie garsųjį lenkų poetą. Vėliau grožėjomės Vilniaus miesto panorama, aplankėme Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną, Bernardinų sodą. Pasivaikščiojimą po sodą baigėme žaidimų aikštelėje.

Gegužės 26 d. klasėje buvo organizuota šventė „Raidžių pasaulyje”. Mokiniai pasisveikino su atvykusiais į mokslo metų baigimo šventę tėvais daina „Laba diena - tai vaikų šypsena”. Toliau keliavome po įvairias žinių šalis. Pirmokai parodė savo gebėjimus, kuriuos įgijo mokydamiesi įvairių dalykų: lenkų kalbos, matematikos, anglų ir lietuvių kalbų, dailės, šokio ir muzikos. Ilgiausiai užtrukome Meilės šalyje. Mokiniai padainavo kelias dainas apie šeimą bei pasveikino mamas deklamuodami eilėraščius, įteikė dovanėles su nuoširdžiais linkėjimais. Šventę baigėme žaisdami kartu su tėvais. Tėveliai pavaišino vaikus saldumynais. Visi būdami geros nuotaikos atsisveikinome iki kitų mokslo metų, linkėdami linksmų, saugių, saulėtų atostogų.

Irena Aliaševič