Erfurto mieste (Vokietija) vyko 12-asis „Puffbohnen“ (liet.,,Pupelių‘‘) vaikų žolės riedulio turnyras. Šis vaikų turnyras didžiausias Vokietijoje, jame jau dvyliktą kartą dalyvavo Vytauto Vilipo treniruojami Vilniaus rajono sporto mokyklos Rudaminos žolės riedulininkai. Šį kartą į turnyrą vyko F.Ruščico gimnazijos mokiniai Rafal Stankevič , Sebastijan Grudinski , Andžej Burkot , Karol Žavoronok , Lešek Litvin ir ,,Ryto ‘‘ gimnazijos riedulininkas Dominik Žemoit. Turnyre dalyvavo 54 komandos, kuriose žaidžia vaikai nuo 5 iki 12 metų.

Rudaminiečiai žaidė grupėje U-12. Šioje grupėje rungtyniavo 10 komandų, suskirstytų į 2 pogrupius. Pirmą varžybų dieną Rudaminos riedulininkai ,,šlavė‘‘ savo varžovus: 6-0 nugalėta Erfurto 2 komanda, 2-0 - CHC Kothen , 6-0 - Motor Meerane ir 2-0 - SSC Jena 2, užimta pirmoji vieta grupėje, antri liko CHC Kothen. Kitame pogrupyje pirmieji buvo Erfurt HC 1, antrieji - HC Kasesel.

Antrąją varžybų dieną pusfinalyje rudaminiečiams teko susitikti su antro pogrupio antros vietos laimėtojais HC Kassel jaunaisiais riedulininkais. Kova buvo labai atkakli ,tačiau dvi klaidos ginantis lėmė priešininkų pergalę , pralaimėta 0-2. Kitose pogrupio rungtynėse labai netikėtai Erfurto HC 1 rezultatu 0-3 pralaimėjo CHC Kothen (kuriuos rudaminiečiai buvo įveikę pirmąją rungtynių dieną ), tad teko žaisti mažajame finale su Erfurt HC 1 komanda dėl trečios vietos. Kova vyko labai atkakliai, daug progų įmušti įvarčių turėjo ir viena, ir kita komanda, tačiau pirmąjį įvartį įpusėjus rungtynėms pelnė erfurtiečiai. Antroje rungtynių dalyje taip pat abi komandos turėjo nemažai progų įmušti įvarčių, tačiau puikiai žaidė rudaminiečių vartininkas Sebastijan Grudinski , o puolime po dviejų gražių Rafalo Stankevič perdavimų įvarčius pelnė Dominik Žemoit , pergalę 2-1 švenčia Rudaminos sportininkai. Per dvylikos metų išvykas tai aukščiausias pasiekimas ir pelnyta taurė. Didžiajame finale 2-1 pergalę šventė rudaminiečių pusfinalio ,,skriaudikai‘‘ HC Kassel, įveikę CHC Kothen. Visi turnyro dalyviai apdovanoti medaliais ,komandos - diplomais, komandos- prizininkės - taurėmis.

Varžybų metu vyko loterija, daug įvairių pramogų . Po turnyro aplankėme Erfurto rotušę (Rathaus), senamiestį: Domplatz (Katedros aikštę), senąjį pirklių kelią (Kremerbriuke). Į varžybas vykome ECOLINES maršrutiniu autobusu iki Magdeburgo, traukiniu - į Erfurtą. Vaikai gyveno šeimose, apie turnyrą rašė vietinė spauda.

Sportininkų vardu dėkojame Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei Liucinai Kotlovskai už dalinį kelionės išlaidų finansavimą, vykstant į varžybas Erfurte.