Š. m. kovo 24 d. Vilniaus miesto sporto mokyklos „Tauras" sporto salėje vyko 2015-2016 m. Lietuvos vaikų lygos (berniukų ir mergaičių) U-12 (gimusių 2003 m. ir jaunesnių) uždarų patalpų riedulio II etapo finalinės serijos varžybos. Jose dalyvavo po 6 geriausias Pietų ir Rytų zonų berniukų ir mergaičių komandas. Rungtyniavo ir Vilniaus rajono SM-Rudamina jaunieji žolės riedulininkai. Komandos buvo suskirstytos į pogrupius po 3 komandas, jų nugalėtojai žaidė dėl 1 vietos, antrą vietą užėmę - dėl trečios ,trečią - dėl penktos. Vilniaus rajono SM-Rudamina A pogrupyje rezultatu 6-0 įveikė Širvintų SM (tris įvarčius pelnė Rafal Stankevič, du - Andžej Burkot , vieną - Dominik Žemoit), 11-0 sutriuškino Šiaulių komandos „Klevas-2“ riedulininkus (šešis įvarčius pelnė Rafal Stankevič, du - Faustas Misiūnas, po vieną - Dominik Žemoit, Remigijus Tumutis ir Andžej Burkot) ir pateko į finalą. Kitame pogrupyje geriausiai sekėsi Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras-CTLF", jie rezultatu 7-1 įveikė Trakų Vokės gimnazijos „Tauras“ riedulininkus ir 5-3 palaužė Šiaulių SM „Klevas“ jaunuosius sportininkus. Berniukų finale dėl čempionų vardų kovojo Vilniaus raj. SM-Rudamina (treneris V.Vilipas) su Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras –CTLF" (treneris A.Macijauskas) komanda. Finalas buvo išties čempioniškas ir permainingas. Varžybų metu tai viena, tai kita komanda pirmavo vienu įvarčiu, o ilgą laiką rezultatas buvo lygus. Rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras-CTLF" jaunuosius riedulininkus, jie ir nugalėjo rezultatu 7-5 ir tapo čempionais, mūsų rajono jaunieji riedulininkai apdovanoti sidabro medaliais, treti liko Šiaulių SM komanda „Klevas-1“. Visos komandos apdovanotos taurėmis, žaidėjai - medaliais. Geriausiu Vilniaus rajono komandos žaidėju pripažintas kapitonas Rafal Stankevič, jis apdovanotas žolės riedulio lazda „Adidas", komandai atstovavo vartininkas Albert Malinovski, Andžej Burkot, Faustas Misiūnas, Remigijus Tumutis, Lešek Litvin, Dominik Žemoit ir Karol Žavoronok. LVŽRL įvertino ketverių metų komandų pasiekimus ir pagal nuopelnus komandoms įteikė žolės riedulio lazdų ir kamuoliukų. Varžybose sėkmingai teisėjavo rajono sporto mokyklos auklėtinis Karolis Donculas.