El. Paštas: rastine@frgimnazija.com

Telefonas: +370 5 2320114

Vietoj tradicinių naujametinių pasirodymų – talentų konkursas. Naujametinis karnavalas pavyko puikiai. Renginį organizavo Rudaminos F. Ruščico gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lapajeva.

Paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokiniai moka ne tik prisistatyti publikai, bet ir organizuoti kitų mokinių veiklą. 12 klasės mokinė Justina Suckel sukūrė šiuolaikinių šokių ansamblį „Respect“, o dešimtokė Elžbieta Poplavska moko draugus dainuoti, sekasi jiems tiesiog puikiai. Tai pripažino publika.

Konkursantai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 5-7 kl. ir 8-12 kl. Dalyviams padėjo klasių vadovai, draugai, būrelių vadovai, kai kurie mokiniai ruošėsi savarankiškai.

Pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė mokytojos S. Juodelienė, T. Lozovaja, T. Suprunovič, A. Lapajeva, A. Balkuvienė ir abiturientė A. Kodis. Konkursą globojo gimnazijos direktorė Ž. Jankovska.

Kiekvienas dalyvis buvo nominuotas, tad nuskriaustų nebuvo. Be to, skirtos trys pirmosios vietos. Jaunučių grupėje pirmą vietą laimėjo ir aukso medalį gavo 6 d kl. mokinys T. Latyšovič. Jis nuostabiai grojo gitara. Antrąją vietą užėmė šokių grupė „Respect“, kurią sukūrė 12 kl. mokinė J. Suckel. Trečioji vieta atiteko 7 e. kl. mokinei J. Kamziuk už profesionalų šokį. 8-12 kl mokiniai nustebino talentų įvairove. Pirmąją vieta užėmė ir aukso medalį gavo 10 d kl. mokinė A. Kazakevič, kuri profesionaliai atliko sudėtingą dainą. Reikėtų pabrėžti, kad Ania yra mūsų gimnazijos pažiba, nes kiekviename renginyje galime girdėti jos įspūdinga balsą. Antrąją vietą laimėjo 9,10,11 kl. merginos , kurioms vadovavo 11 kl. mokinė K. Okunevič. Trečioji vieta skirta 8 e klasei už originalų pasirodymą.

Padėkos žodžiai skambėjo renginio vedantiesiems: A. Suckiel (9d kl.) ir V. Junevič , kurie tiesiog puikiai ir profesionaliai atliko savo darbą.