2014m. gruodžio mėnesį Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko projekto „Kalėdų tradicijos angliškai ir vokiškai kalbančiose šalyse“ pirmas etapas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos 8-IVG klasių mokiniai. Projektą organizavo Lenkijos gimnazija Lochove. Atsakingos už projektą mokytojos -Joana Liachovič ir Aldona Babičienė.

Projektą sudarė trys konkursinės dalys:

• 1. Kalėdinės dekoracijos
    • 2. Kalėdiniai atvirukai su sveikinimais vokiečių kalba
    • 3. Kalėdiniai eilėraščiai anglų kalba
Pirmajame projekto etape dalyvavo 19 mūsų gimnazijos mokinių. Trys iš jų tapo projekto pirmojo etapo nugalėtojais. Tie kurie nelaimėjo prizinių vietų,buvo apdovanoti padėkos raštais. Pirmojo konkurso „Kalėdinės dekoracijos“ laimėtojomis tapo Beata Griškevič (III Gb kl.) ir Diana Kurmel (IIGb kl.). Antrąjį konkursą „Kalėdiniai atvirukai vokiečių kalba“ laimėjo V. Nevedomska (IVGc kl.). Trečiojo konkurso „Kalėdiniai eilėraščiai anglų kalba“ nugalėtoja tapo E. Buravliova (IIGb kl.).

Sveikiname nugalėtojas ir linkime sėkmės antrajame projekto etape.

Anglų k. mokytojos

J. Liachovič, A. Babičienė