Gruodžio 15-19 dienomis mūsų gimnazijoje vyko anglų kalbos savaitė, kurioje dalyvavo 3-IIIG klasių mokiniai. Pagrindinis savaitės tikslas - sudominti mokinius užsienio kalbomis bei parodyti, kaip svarbu ir naudinga mokėti užsienio kalbą. Tomis dienomis buvo organizuoti įvairūs renginiai: geriausio rašinio konkursas, atvira integruota pamoka, edukacinė pamoka bei mokinių kalėdinių darbų parodos.

Geriausio rašinio laimėtoju tapo IIGc klasės mokinys Andžej Galaševič. Gruodžio 17 dieną vyko atvira integruota anglų-rusų pamoka „Winter colors“ 4a klasėje, atsakingos mokytojos I. Ralovec ir D. Taraškevič.

Pradinėse klasėse buvo organizuota kalėdinių atvirukų paroda, kurioje pirmą vietą užėmė Dominika Apanasovič, 4a klasės mokinė, ir Silvester Veikšnia, 2c klasės mokinys. Antrą vietą užėmė Agnesa Robalte, 3a klasės mokinė, ir Patrycja Faustyna Šatkovska, 3b klasės mokinė. Trečią vietą užėmė 2a klasės mokinė Ariana Davidovič ir 2c klasės mokinys Marek Kozlovski.

Gruodžio 16 dieną IG-IIIG klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos olimpiados I etape, atsakingos mokytojos Joana Malūnavičiūtė-Liachovič ir Aldona Babičienė. Laimėtojomis tapo Beata Griškevič, IIIGb klasė, Eva Buravliova, IIGb klasė, ir Roberta Belevič, IGb klasė.

Paskutinę anglų kalbos savaitės dieną IIG-IIIG klasių mokiniai parengė edukacinę pamoką “Kalėdų tradicijos Didžiojoje Britanijoje ir JAV“.

Sveikiname nugalėtojus!