Tradiciškai paskutinį gruodžio sekmadienį į Rudaminos F. Ruščico gimnazijos aktų salę gausiai rinkosi Rudaminos gimnazijos bendruomenė: mokiniai, tėvai, seneliai, mokytojai ir visi norintys patirti stebuklingas šv. Kalėdų akimirkas. Šventės svečiai galėjo grožėtis daugiau nei valandą vykusiu spektakliu. Žiūrovai buvo sužavėti programa, artistų kostiumais, dekoracijomis.

Susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo vicepirmininko Jaroslavo Narkevičiaus padėjėja Tatjana Čepukoit. Gimnazijos direktorė Žaneta Jankovska pasirodymo organizatoriams ir dalyviams įteikė saldumynų. IIIGb klasės mokinei Beatai Griškevič perdavė Vilniaus rajono merės dovaną už labai gerą mokymąsi ir aktyvią veiklą.

Rudaminos gimnazijos bendruomenė dėkoja visiems, sukūrusiems įspūdingą renginį: chorui (vadovė Alina Balkuvienė), šokėjams ( vadovės Marta Svatkovskaja ir Greta Višnevecka), trečių klasių mokiniams ( kl. auklėtojos Regina Makarevič, Marija Bogdevič), priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams ( auklėtojos Oksana Zagurskaja, Božena Trusilevič, Kristina Voisiat), skaitovams ir aktoriams, kuriuos paruošė Ilona Herman ir Anžela Lazarenko, dailės mokytojams Aleksandrui Subotkevičiui ir Renatai Utovkai už salės papuošimą, Andžejui Dzičkovskiui už muzikinį foną, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Miroslavai Klim už renginio koordinavimą.

Renginio pabaigoje visi susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais bei linkėjo sveikų, linksmų, šiltų šv. Kalėdų.