Lapkričio 17 dieną Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko pirmokų krikštynos. Mažieji mokiniai nekantraudami laukė šios dienos. Tą dieną pirmokai šiek tiek nerimaudami rinkosi į salę, kur jų laukė gimnazijos dvasios. Vaikučiai turėjo atlikti daug užduočių. Jie dainavo, deklamavo eilėraščius.
Pirmokai sužinojo, kad mokykloje mokysis ne tik skaityti, rašyti, skaičiuoti,bet ir bendrauti, draugauti, gerbti vienas kitą.
Pirmokus pasveikino gimnazijos direktorė ir pavaduotoja ir įteikė mokinio pasus ir diplomus. Taip pat pasveikinti vaikučius atvyko vyresnieji draugai ir tėveliai.
Pirmokai prisiekė ir pasižadėjo mylėti savo mokytoją, gerai elgtis ir stropiai mokytis.
Nuo šios dienos mūsų pirmokėliai pilnateisiai Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai.