Spalio 24 d. vyko gimnazijos prezidento rinkimai 2014-2016 m. Spalio mėnesį mūsų gimnazijos mokinių taryba turėjo nemažai darbo. Jų tikslas buvo suorganizuoti mokinių prezidento rinkimus. Į mokyklos prezidento postą kandidatavo Emilija Januškevič II Ga, Agata Karpovič II Gb, Karolina Petrusevič I Gc, Greta Savickytė II Gc. Mokyklos mokiniai savo nuomonę galėjo išreikšti balsuodami. Kova buvo išties stipri ir visos kandidatės buvo vertos šio posto. Daugiausia balsų surinko Karolina Petrusevič I Gc, Greta Savickytė II Gc, tačiau dvidešimt balsų persvara mokyklos prezidentė tapo Greta Savickytė II Gc. Tačiau po kelių dienų po rinkimų, Greta atsisakė savo posto ir gimnazijos prezidentė tapo- Karolina Petrusevič I Gc, užėmusi antrą vietą pagal mokinių balsavimą prezidento rinkimuose.

Tai linkime sėkmės Karolinai!