Gamtos mokslų savaitė 24-04-22/26

Balandžio 22-26 dienomis mūsų gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitė. Visą savaitę gamtos mokslų pamokos buvo organizuojamos netradiciškai: vyko spektakliai, įvairios dalykinės viktorinos, mokiniai atliko įdomiuosius STEAM laboratorinius darbus, rengė tiriamuosius projektus, eksperimentavo, žiūrėjo ir aptarė mokomuosius filmus, dalyvavo išvykose ir edukaciniuose užsiėmimuose bei „Nacionaliniame atliekų kultūros egzamine 2024“.

Savaitės tikslas - sudominti mokinius fizikos, biologijos ir chemijos dalykais, skatinti jų mokymosi motyvaciją, paįvairinti mokymosi procesą, integruoti STEAM ugdymą į kitus mokomuosius dalykus.

Mokiniai dalyvaudami įvairiose veiklose parodė ne tik žinias, bet ir savo gebėjimus kūrybiškai mąstyti bei dirbti komandoje. Įdomūs ir netradiciniai gamtos mokslų savaitės metu vykdyti renginiai pagilino moksleivių žinias, leido pajusti gamtos mokslų pažinimo žavesį. Įvairiapusiška, įdomi ir kupina veiklų gamtos mokslų savaitė pasibaigė nepastebimai, tačiau visi dalyvavę jos renginiuose dar gyvena nepamirštamais įspūdžiais.

Mokiniams veiklas planavo ir padėjo įgyvendinti gimnazijos gamtos mokslų mokytojai: direktorės pavaduotoja ugdymui H. Romanovska, chemijos mokytoja R. Boris, biologijos mokytojos K. Voitechovič ir T. Dulko, fizikos mokytojos A. Janč ir A. Bogumilo.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie gamtos mokslų savaitės organizavimo.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė K. Voitechovič