Helloweenas tai smagi šventė, kada galima pasiausti, pagąsdinti vieniems kitus, iki soties prisivalgyti saldumynų ir gerai pasilinksminti. Artėjant Halloweenui skirtingose pasaulio šalyse vaikai puošiasi kostiumais ir dalyvauja įvairiuose renginiuose.

Tikroji šios šventės data – spalio 31d., tačiau mūsų gimnazijoje ji buvo paminėta spalio 18d., penktadienį, prieš prasidedant mokinių atostogoms. Tradiciškai mūsų gimnazijos III aukšto fojė pasipuošė 4-8ųjų klasių pjaustytais ir dekoruotais moliūgais, kurie saugo namus nuo piktųjų dvasių, taip pat buvo galima susipažinti su angliškai kalbančių šalių Halloweeno šventės tradicijomis. Šventę organizavo anglų kalbos mokytojos. Vaikai galėjo balsuoti už labiausiai patikusį moliūgą. Pirmą vieta užėmė Dominika Apanasovič(4 a kl.), antrą Radoslava Dakševič(7c kl.), trečią Agnieška Seniut( 8c kl.).

Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei dovanomis.
Parodos metu netrūko smagios nuotaikos, gerų emocijų bei įspūdžių. Visi dalyvavusieji liko labai patenkinti šios šventės paminėjimu ir nekantraudami laukia kitų metų.

Anglų kalbos mokytojos