Š.m. gegužės-spalio mėn. vyko 2014 m. Lietuvos mergaičių U-12 žolės riedulio pietų zonos I etapo 3-jų sėrijų varžybos, kitaip vadinamos LVŽRL (Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga). Jose sėkmingai pasirodė jaunosios Rudaminos žolės riedulininkės. Viso kiekviena komanda sužaidė po dvylika rungtynių. Rudaminietės 4 kartus pralaimėjo, 2 kartus sužaidė lygiosiomis ir 6 kartus šventė pergales. Bendroje turnyro lentelėjė surinkę lygų skaičių taškų su Širvintų SM 2 komanda, pagal įmuštų ir praleistų įvarčių santykį, užėmė 3 vietą ir buvo apdovanotos LVŽRL bronzos medaliais. Pirmąją vietą užėmė Širvintų SM 1 komanda, ketvirtos liko Vilniaus miesto SŽK ,,Žuvėdra-Tauras'', penktą vietą užėmė Širvintų SM 3. Geriausios puolėjos prizą Rudaminos komandoje pelnė F.Ruščico g-jos mokinė Adriana Azgarodovaitė, geriausia vartininkė pripažinta ,,Ryto" g-jos mokinė Gintarė Misiūnaitė. Komandoje dar žaidė F.Ruščico gimnazijos mokinės Karolina Adamovič, Božena German, Elžbieta Zinkievič, Gabriela Kren, Evelina Litvin, Agata Masevičiūtė ir Diana Kavalčūkaitė. Komandą treniravo ir paruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vytautas Vilipas. Jam talkino šį pavasarį viešėjas svečias iš Vokietijos Georg Goldbach, kuris 2015 m.rugpiūčio mėn. ruošiasi atvykti su Vokietijos ir Olandijos mergaičių komandomis ir padėti suorganizuoti keturių šalių jaunųjų riedulininkių-riedulininkų turnyrą. Į turnyrą kviesime mūsų draugus iš Lenkijos (Poznan), kurie šią vasarą viešėjo Rudaminoje ir žadėjo atvykti kitais metais.