Zakończenie roku szkolnego mamy już za sobą. Za sobą mamy wysiłek wkładany w naukę, trudy wkładane przez uczniów w różnorodne konkursy, olimpiady, festiwale.
Ten niezwykły i długo oczekiwany 21 dzień czerwca zgromadził w auli naszego gimnazjum uczniów klas 5-IIG , ich rodziców i wychowawców klasowych.

Swoją obecnością apel zaszczyciły dyrektor gimnazjum pani Żaneta Jankowska, wicedyrektor gimnazjum pani Honorata Romanowska oraz wicedyrektor gimnazjum pan Robert Polakowski z rąk których uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy za wzorową naukę, dyplomy za zdobyte miejsca w różnorodnych konkursach, olimpiadach, jak również dyplomy za udział.

Życzymy wszystkim uczniom, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.