Ir vėl 4a klasė, vadovaujama klasės auklėtojos, lankėsi gegužės 25 d. netradicinėje pamokoje „Įdomioji chemija “, kurią vedė gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Regina Boris. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai už kvietimą ir galimybę pažinti tokį įdomų mus supantį pasaulį iš kitos pusės. 4a klasės mokiniai turėjo galimybę stebėti vaivorykštę ir ištirti jos savybes, pasitelkę visiems žinomus „Skittles“ saldainius. Tikrai įdomus ir netradicinis mokymosi per patirtį ir praktiką metodas (STEAM). Mokiniai taip pat susipažino su eksperimentų atlikimo metodais, naudojant medžiagas, kurių galima rasti bet kurių namų virtuvėje: actą, vandenį, sodą, augalinį aliejų, indų ploviklį, druską ir kt. Vaikai gavo progą pripūsti balioną užmautą ant butelio naudodami buitinę sodą ir actą. Kiekvienas eksperimentas su šiomis medžiagomis turėjo savo pavadinimą, unikalų ir žadinantį vaikų susidomėjimą. Gerbiamos Reginos Boris pastangų dėka vaikai stebėjo, kaip vata tam tikromis sąlygomis gali degti įvairių spalvų ugnimi, taip pat kaip kolboje formuojasi dūmai.

Dėkojame gimnazijos chemijos mokytojai Reginai Boris už puikiai ir turiningai praleistą laiką, už tokią įdomią ir neįprastą pamoką, kuri tapo tikru nuotykiu mažiesiems šio pasaulio tyrinėtojams.