Kolejny rok szkolny minął jak z bicza trzask

Dnia 6 czerwca w gimnazjum im. Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1-4. Święto ubarwił zespół taneczny ”Relax Kids„ tańcem „Piraty” pod kierownictwem Marii Turowets

Uczniowie z rąk Pani Dyrektor Żanety Jankowskiej oraz wicedyrektor Mirosławy Klim otrzymali dyplomy za celujące wyniki w nauce, klasy 1-2 czekoladki, klasy 3-4 bony do kina. Uczniowie klasy 4c otrzymali wyróżnienia za udział w teatrzyku szkolnym: „Przyjaciele sceny” pod kierownictwem Łucji Andrijewskiej. Uczniowie klasy 4b na czele z Marią Bogdziewicz oraz Jeleną Kazańską zostali wyróżnieni w sporcie, zdobyli zaszczytne miejsca w rejonowych zawodach sportowych z lekkiej atletyki i otrzymali dyplomy i medale.

Pięknym występem zachwycili nas uczniowie czwartacy. Przedstawili migawkę o życiu szkolnym, wiersze oraz piosenkę pożegnalną, bo już w przyszłym roku szkolnym będą uczniami 5 klas.

Życzymy wszystkim pięknego, słonecznego i bezpiecznego lata!

Starszy nauczyciel klas początkowych Helena Waskań