Alyvinės spalvos atsisveikinimo koncertas „0a" ir „0c" grupės 23-05-25

Jeden, dwa, trzy, już zaczynamy

Na nasz ten koncert dawno czekamy.

Zauroczeni i rozśpiewani

Czekamy na brawa od Was kochani... (G.Wejksznia)

W słoneczne ,czwartkowe przedpołudnie, 25 maja 2023 roku, dzieci z grup przedszkolnych „Oa” i „Oc” zebrały się w auli gimnazjum na uroczystej scenie, aby radośnie podsumować zakończenie roku edukacyjnego nadzwyczajnym koncertem. Zmotywowani, uśmiechnięci, odpowiedzialni, poważni wychowankowie przywitały zebranych w sali widzów.

Koncert rozpoczął się hucznym utworem muzyczno – ruchowym i jednocześnie wprowadził w nastrój świątecznej atmosfery. Dzieci z uśmiechami na buziach wzrokowo szukały kochanych członków rodziny, aby z przyjemnością poświęcić im ten koncert. Podsumowaniem tego wesołego i pełnego wrażeń przedpołudnia , było wręczenie dyplomów, medali oraz słodkich upominków , na które dzieci niecierpliwie czekały.

Każde dziecko, po koncercie, zabrało do domu chwile, emocje, wrażenia oraz niesamowite wspomnienia.

Widzowie jeszcze długo bili brawa, a dzieci cieszyły się z wyniku własnej pracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.💜💜💜

Starszy nauczyciel Grażyna Wejksznia