Pirmąją vasaros savaitę fizikos pamokos buvo paįvairintos praktinio žinių pritaikymo pavyzdžiais. Integruojant fizikos ir informatikos pamokas pavyko puiki STEAM veikla.

S- mokiniai prisiminė visas fizikos metu gautas žinias apie garsą, garso bangas, jų išgavimą muzikos instrumentais.

T- mokiniai susipažino ir išbandė įvairias technologijas (pasenusias ir išmanias), padedančias suderinti gitarą.

E- mokiniai susipažino su gitaros sandara, sužinojo nuo ko kinta išgaunamas garsas.

A- pamokų ciklo pabaigoje mokiniai labai meniškai pateikė refleksiją, jiems buvo pasiūlyta refleksiją pavaizduoti panašią į equalaizerį.

M- matematikos žinios ir gebėjimai buvo panaudoti ir toliau lavinami renkant duomenis bei vaizduojant juos lentelėje, apskaičiuojant reikiamus dydžius. Mokiniai sakė, kad džiaugiasi išmokę naujai panaudoti turimas žinias. Vienas jų pasidalijo ateities fantazijomis, apie situaciją, kai jau būdamas tėveliu gebės padėti vaikui paderinti jo pirmąjį styginį instrumentą.

Pamoką suplanavo ir pravedė fizikos, matematikos mokytoja A. Bogumilo