Jau dešimt metų rugsėjo 26 d. Europa mini kalbų įvairovės dieną. Šia proga mūsų gimnazijoje buvo organizuoti netradicinio ugdymo renginiai. Šių renginių tikslas-paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms , skatinti mokinių norą kuo daugiau sužinoti apie Europos šalis bei jų kalbas.

Jau tapo tradicija mūsų mokykloje kievienais mokslo metais paminėti Europos kalbų dieną. 5-12 kl. mokiniai jau savaitės pradžioje pradėjo ruoštis šiai dienai: klijavo šalių vėliavas, ruošė stendus, repetavo dainas, eilėraščius.
Šiais metais 5-12 kl. mokiniai parengė puikią ugdomąją edukacinę pamoką“ Europos šalys“. Renginio metu mokiniai plačiau papasakojo apie Rusiją, Prancūziją, Angliją bei Vokietiją, tų šalių kalbų moksleiviai turi galimybę mokytis mūsų gimnazijoje. Renginio metu mokiniai supažindino žiūrovus su šalių tradicijomis, deklamavo eilėraščius rusų, anglų, vokiečių kalbomis. Renginio metu skambėjo anglų bei rusų liaudies melodijos.
Renginio metu moksleiviai ne tik daug sužinojo, bet ir dar labiau užsidegė noru tobulinti savo užsienio kalbų mokėjimą.

Po renginio pasidžiaugta prasminga diena ir tuo, kad mokytis kalbų ne tik reikalinga, bet ir įdomu.