Balandžio 24 – 28 dienomis mūsų gimnazijoje vyko tradicinė Gamtos mokslų savaitė. Visą savaitę mokytojai siekė sudominti mokinius gamtos mokslais ir įtraukti į įvairias veiklas visų klasių mokinius. Gamtos mokslų savaitės tikslas - sudominti mokinius fizikos, biologijos ir chemijos dalykais, skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, paįvairinti mokymosi procesą, dalyvauti įvairiose STEAM veiklose.

Jau pirmadienį visas klases pasiekė informacija apie šios savaitės renginius. Gamtamokslinės savaitės metu 5-IVG klasių mokiniams buvo organizuota įvairių užsiėmimų gamtos mokslų laboratorijose ir už jų ribų. Jaunimas aktyviai dalyvavo savaitės renginiuose, fotografavo įdomiausias akimirkas, dalinosi nuotraukomis virtualioje aplinkoje. Visą savaitę netrūko geros nuotaikos ir kūrybinio džiaugsmo.

Mokiniai dalyvaudami įvairiose savaitės veiklose parodė ne tik žinias, bet ir savo kūrybiškumą bei sumanumą. Mokiniai noriai stebėjo, eksperimentavo, atliko bandymus, sprendė viktorinų užduotis, kūrė filmukus, dalyvavo išvykose, domėjosi mokslo naujovėmis ir jų pritaikymu, diskutavo.

Gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame „Atliekų kultūros egzamine 2023“, kuriame žinias pasitikrino daug tūkstančių Lietuvos gyventojų. Mokiniai išbandė savo jėgas ir žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą.

Gamtos mokslų savaitę vainikavo visuotinė aplinkos tvarkymo akcija ,,DAROM – 2023”. Mokiniai tvarkė ne tik gimnazijos teritoriją, bet ir paruošė gimnazijos sode esančias lysves STEAM veiklai vykdyti. Įdomūs ir įvairiapusiai gamtos mokslų savaitės metu vykdyti renginiai ne tik pagilino moksleivių žinias, bet ir leido pajusti gamtos mokslų pažinimo žavesį. Mokiniams vadovavo, veiklas planavo ir įgyvendino gimnazijos Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė: direktorės pavaduotoja ugdymui H. Romanovska, mokytojos A. Janč, A. Bogumilo, R. Boris, T. Dulko ir K. Voitechovič. Gamtos mokslų savaitė prabėgo nepastebimai. Labai smagu, kad gimnazistai ir jaunesnių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo renginiuose ir parengė daug įdomių darbų. Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą gamtos mokslų savaitės renginiuose ir linkime gerų pasiekimų mokymosi procese.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė K. Voitechovič